Херсонці отримають 4G зв'язок на частоті 1800 МГц


2 июля 2018 года.

До липня 2019 року не менш ніж 90% населення кожного обласного центру повинні мати доступ 4G-технології.

В Україні набуло чинності рішення НКРЗ щодо вивільнення необхідних мобільним операторам радіочастот для зв'язку четвертого покоління (4G) в діапазоні 1800 МГц. Про це повідомили в прес-службі регулятора.

"30 червня введено в дію рішення НКРЗ, якими задоволені заяви ПрАТ "Київстар", ПрАТ "ВФ Україна", ТОВ "Лайфселл" з метою вивільнення радіочастотного ресурсу, необхідного для впровадження системи рухомого (мобільного) зв'язку четвертого покоління в діапазоні 1800 МГц і анульовані відповідні дозволи на експлуатацію радіоелектронних засобів", - повідомили в регуляторі.

У регуляторі нагадали, що за результатами тендеру ліцензії на користування 4G в діапазоні 1800 МГц отримали три оператори телекомунікацій ПрАТ "Київстар", ПрАТ "ПФ України", ТОВ "лайфселл".Водночас в компанії "Vodafone Україна" повідомили, що з 1 липня запустять 4G-зв'язок в діапазоні 1800 МГц в 10 областях, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"4G зв'язок на частоті 1800 МГц отримають жителі близько 50 населених пунктів в таких областях: Київській, Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Одеській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Кіровоградській та Херсонській", - розповіли в компанії оператори.

Теги: 4g
Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости

    шипшина