"Херсонтеплоенерго" планує реконструювати 26 кілометрів теплових мереж


5 июня 2019 года.

Уже восени 2020 року аварійні відключення під час опалювального сезону через застаріле, ледве справне обладнання не турбуватимуть херсонців. «Херсонтеплоенерго» у рамках проекту із Міжнародним банком реконструкції та розвитку планує технічно переоснастити 15 котелень, 1 центральний тепловий пункт, 26 кілометрів теплових мереж та встановити 13 індивідуальних теплових пунктів.

Серед інших об'єктів «Херсонтеплоенерго» реконструює котельні на вул. Купецькій, Івана Богуна, Адмірала Макарова, Небесної Сотні, Куліша, теплотраси на Шуменському мікрорайоні.

На всі роботи комунальне підприємство отримає від інвесторів 21,65 млн. доларів. Витрати коштів та проведення реконструкції контролюватиме Міністрество мінрегіонрозвитку.

Роботи по реалізації проекту енергоефективності, які «Херсонтеплоенерго» почало у 2018 році, уже зараз дали позитивні результати. За словами директора МКП Сергія Харченко, підприємство «реконструювало ЦТП по вул.Вазова та оновило автопарк, який необхідний для ліквідації аварійних ситуацій та проведення ремонтних робіт».

Завдяки новому обладнанню аварійні ситуації на тепломережах у цьому опалювальному сезоні оперативно ліквідовувалися і пройшли майже непомітно для херсонців.

«У подальших планах комунального підприємства до кінця 2019 року розробити проект на реконструкцію 26 км тепломереж у Шуменському мікрорайоні. Виконати реконструкції 6 котелень», - повідомив Сергій Харченко.

Вдала реалізація інвестиційного проекту, на жаль, піддається не заслуженій критиці з боку тих, хто не може розібратися у наданих їм фінансових звітах (реалізовані 58,4 млн.грн.та заплановані на другий квартал 2019 року - 91 млн.грн.).

Перш за все потрібно розуміти, що кошти комунальному підприємству видали під низький річний відсоток - лише 2,97 %, в той час як у більшості комерційних банків він вище у десяток разів.

Аби не непокоїлися «громадські діячі», керівництво «Херсонтеплоенерго» ще раз підкреслює, що працівники комунального підприємства не мають жодного відношення до розподілу коштів. Проект контролюється виключно Міжнародним банком реконструкції та розвитку. Представники інвестора стежать за кожною витраченою гривнею та самі обирають підрядні організації для виконання робіт, перелік об'єктів для реконструкції та проводять тендерні закупки.

Комунальному підприємству «Херсонтеплоенерго» пощастило пройти конкурс та стати майданчиком, на якому впроваджуються нові технології. І вже у 2020 році херсонці повноцінно відчують покращення якості опалення у своїх оселях.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

чаплинка