Херсонтеплоенерго: Будинки Острова, Житлоселища та Таврійського не бажають приймати теплоносій


9 ноября 2019 года.

"Коли рішенням міської влади Херсона було перенесено старт опалювального сезону з 1 на 8 листопада, то це викликало негативну реакцію з боку більшості херсонців. Нарешті запуск відбувся. 8 листопада «Херсонтеплоенерго» запустило в роботу 27 котелень. Але як показала перша доба після запуску - тепло мало кому потрібне", - зазначають у "Херсонтеплоенерго".

Як зранку повідомив директор підприємтсва Сергій Харченко, вночі через те, що більшість будинків Острова, Житлоселища та Таврійського не стали приймати теплоносій, відбувався критичний перегрів котлів і доводилося їх виключати.

Ці мікрорайони обігріваються за рахунок великих котелень і подають тепло значній кількості багатоповерхівок. Але більшість ОСББ в перший день подачі тепла не хочуть обігрівати свої будинки. Деякі голови ОСББ заявляють, що почнуть приймати теплоносій не раніше понеділка. І якщо на малих котельнях теплоносій розбирають, то на великих майже однакова температура на подачі і на поверненні теплоносія до котлів.

Через це відбувається перегрів котлів і виникає загрозлива ситуація. Тож, вночі не раз прийшлося відключати котли і знову запускати.

"А це величезне навантаження на обладнання і колосальні затрати газу", - зауважують на підприємстві.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина