Херсонському державному аграрному університету – 143!

Херсонському державному аграрному університету – 143!
15 сентября 2017 года.

У Херсонського державного аграрного університету сьогодні - поважна дата. 143 роки тому навчальний заклад прийняв своїх перших студентів.

Уже 143 роки один із провідних вузів на півдні України готує кращих фахівців для агропромислового комплексу, екології, водного господарства та інших галузей. Не став виключенням і рік 2017 - до лав університету вступили сотні студентів.

Святковий церемоніал посвячення першокурсників у студенти Херсонського державного аграрного університету пройшов на Студентській площі.

[ufe

хгау

хгау

хгау

Із визначною подією майбутніх спеціалістів вітали ректор університету Юрій Кирилов, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій, заступник директора департаменту агропромислового комплексу облдержадміністрації Андрій Неделько, начальник управління освіти облдержадміністрації Євген Криницький, Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко, голова Корабельної у м.Херсоні ради Наталія Чорненька.

хгау

«Щиро вітаю вас, дорогі першокурсники, із цим світлим днем. Сьогодні свято у тих, хто вірить у світле майбутнє нашої держави, тих, хто хоче отримати якісну освіту в одному з найкращих навчальних закладів півдня Україні. Хай граніт науки не буде для вас надто твердим, дорогі студенти! У добру путь!», - звернувся до усіх присутніх на святі ректор університету Юрій Кирилов.

хгау

хгау

Кожен факультет яскраво та неординарно представив себе, взявши участь у ході Алеєю дендропарку. Гостей радували кращими вокальними та хореографічними номерами.

хгау

Міський голова Володимир Миколаєнко, у свою чергу, подякував керівництво університету та студентів за їх щирий патріотизм та за те, що тут не забувають тих, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність України.

Героїв вшанували хвилиною мовчанням та квітами, покладеними до Стели загиблих викладачів.

Теги: хгау
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

ХДАУ