Херсонському ансамблю танцю "Райдуга" - 42 роки


25 сентября 2016 года.

Кожної осені ось вже 42 роки для всіх дітей, які люблять танцювати та мріють стати великими хореографами відчиняє свої двері «Народний художній колектив» системи Міністерства освіти та науки ансамбль танцю «Райдуга», яким керує молодий, талановитий педагог-хореограф - Добровольська Олена Василівна. Сьогодні більше 100 вихованців вивчають складну мову танцю, а їх педагог робить все можливе, щоб розвинути у дітей творче мислення, художній смак, любов до прекрасного.

Багато уваги в роботі колективу приділяється духовному та патріотичному вихованню. В позаурочний час діти разом з керівником та батьками готують та проводять свята до Дня Покрови, святого Миколая, беруть активну участь в акціях для дітей-сиріт, воїнів АТО, є добрими друзями вихованцям навчально-виховного комплексу ім.. Т.Шевченка. Взаємовідносини і в самому колективі будуються на почуттях поваги до людей, любові, дружби, взаємодопомоги та доброзичливості.

Паралельно з навчальним заняттями проводиться і постановча робота. Концертний репертуар ансамблю «Райдуга» різноманітний і яскравий: ігрові жанрові танці, національні українські танці, сучасні хореографічні композиції, насичені гімнастичними та акробатичними елементами, які завжди отримували схвальну оцінку фахівців. Кожна постановка має свою оригінальність та неповторність.

Ансамбль танцю «Райдуга» - неодноразовий переможець конкурсів та фестивалів різного рівня: Міжнародний фестиваль-конкурс «Музична країна», Всеукраїнський конкурс мистецтв «Зоряні крила», Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої творчості «Зіркова осінь» і багато, багато інших.

Валентина Вовк

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап