Херсонським пенітенціаріям представили нового першого заступника начальника управління ДПтСУ в Херсонській області

Херсонським пенітенціаріям представили нового першого заступника начальника управління ДПтСУ в Херсонській області
15 января 2014 года.

15 січня 2014 року в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області (далі - Управління) відбулося представлення особовому складу нового першого заступника начальника Управління. Ним став підполковник внутрішньої служби ДОБРОЖАН Роман Анатолійович. 38 річний Роман Доброжан до сьогодні перебував на посаді першого заступника начальника Херсонської виправної колонії (№61)- міжобласної спеціалізованої туберкульозної лікарні, та в органах кримінально-виконавчої служби України проходить службу з 1996 року.

Представив першого заступника Херсонським пенітенціаріям начальник департаменту охорони, нагляду і безпеки, режиму та контролю за виконанням судових рішень апарату ДПтС України, полковник внутрішньої служби Олександр Кіслов.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області.

На заході були присутні: весь особовий склад управління, керівний склад виправних установ області, ХСІ, КВІ, заступник Голови Херсонської обласної державної адміністрації - керівник апарату Михайлов Валерій Михайлович, перший заступник прокурора Херсонської області Кузьменко Андрій Дмитрович, заступник Голови Апеляційного суду Заіченко Володимир Леонідович, начальник відділу систематизації законодавства правової освіти та роботи Головного управління юстиції в Херсонській області Горшкова Світлана Василівна, а також представники громадськості і засобів масової інформації.

Олександр Іванович Кіслов привітав Романа Доброжана з призначенням на посаду та у своєму виступі наголосив основні пріоритетні завдання, які визначені для пенітенціарної служби України Президентом України і Головою Служби.

До привітань приєднався і начальник управління генерал-майор внутрішньої служби Володимир Пінькас, який привітав з призначенням та побажав успіхів у подальшій роботі.

В свою чергу, новопризначений перший заступник начальника УДПтСУ в Херсонській області подякував керівництву ДПТС України та начальника управління за довіру, яку вони висловили, призначивши на цю посаду.

Новости по теме
Комментарии (1)
Комментарии:
) написал(а) в 20:00, 15 / 01 / 2014:
тег улыбнул)
Ответить

Новости