Херсонський журналіст поскаржився на міського голову в поліцію

Херсонський журналіст поскаржився на міського голову в поліцію
16 декабря 2019 года.

Херсонський журналіст Костянтин Риженко написав заяву в поліцію щодо недопущення його на засідання робочої групи у Херсонській міській раді. Про це він повідомив у facebook.

За словами Риженка, 16 грудня він прибув до приймальні міського голови о 8 ранку, але двері до кабінету міського голови були зачинені і його туди не пустили.

"Мені сказали, що є розпорядження мене не пускати. Після чого я визвав поліцію та написав заяву по 171 статті", - розповів Риженко представнику ІМІ.

"На 8.10 у міського голови мало розпочатися засідання робочої групи стосовно діяльності комунального підприємства "Сервіс-Опт". На засідання були запрошені виключно члени робочої групи та керівництво підприємства", - сказала представнику ІМІ начальниця відділу зв'язків із громадськістю Наталя Гончарова.

В коментарі представнику ІМІ міський голова Херсона Володимир Миколаєнко повідомив, що Костянтин Риженко запізнився на 10 хвилин, саме тому його і не пустили.

"Журналіст не входив до числа запрошених, плюс до всього, він запізнився. Через це його не пустили до мого кабінету", - сказав Миколаєнко.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап