Херсонський Водоканал проводить акцію лояльності


28 июня 2017 года.

Херсонводоканал нагадує містянам: з 1 по 31 липня Водоканал проводить акцію лояльності.

В рамках акції жителі міста, які мають неоформлені підключення до мереж водопроводу та каналізації та не зареєстровані у якості абонентів Водоканалу, зможуть оформити підключення та заплатити за використану воду і каналізацію без відключення та штрафних санкцій.

Усі бажаючі можуть звернутись за адресою: пл.ім.Ю.Тутушкіна, 9 до технічного відділу (каб.№10) для отримання технічних умов на підключення до водопровідних та каналізаційних мереж та абонентної служби (каб.№ 8, №11) для складання договору.

При собі мати оригінали (для порівняння) та копії наступних документів:

- паспорт власника житлового будинку,

- план земельної ділянки (для приватного сектору),

- відомості про кількість проживаючих (будинкова книга або довідка житлової організації),

- документ, що підтверджує право власності на квартиру або земельну ділянку.

Звертаємо увагу! Після закінчення «амністії» (з 1 серпня) буде проводитися перевірка всіх абонентів та підключень до централізованих мереж водопостачання та водовідведення.

Згідно з «Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», неоформлене приєднання до систем водопостачання та водовідведення є самовільним і підлягає відключенню без попереднього письмового повідомлення.

Відключення і повторне підключення проводиться Водоканалом за рахунок споживача. Оплата в період самовільного користування розраховується виходячи з витрат води за пропускною спроможністю труби. Для багатоквартирного сектору (та сектору житлових організацій) - 14 106 грн в місяць, а для приватного сектору 24 180 грн в місяць.

Самовільні приєднання до міських водопровідних та каналізаційних мереж, крім шкоди підприємству в результаті крадіжки ресурсу, ведуть до порушення гідравлічних параметрів режимів роботи мереж, аварійних ситуацій і, як наслідок, зниження якості послуг водопостачання та водовідведення для сумлінних абонентів.

Керівництво Водоканалу дуже розраховує на допомогу херсонців і закликає всіх власників інформації про незаконні приєднання до комунікацій повідомляти за тел. 42-22-33, 45-47-14, 42-01-29.

Зі свого боку Водоканал гарантує анонімність джерела інформації.

Для довідки. За період «водної амністії» лютого-березня 2016 року було узаконено 48 нелегальних врізок в системи водопостачання та водовідведення міста. Всього ж на консультації у фахівців побувало близько 100 осіб. На заклик «вийти з тіні» найактивніше відгукнулися мешканці Східного селища та Шуменського мікрорайону.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина