Херсонський рибоохоронний патруль виявив факт замору риби

Херсонський рибоохоронний патруль виявив факт замору риби
4 ноября 2019 года.

Третього листопада 2019 року близько 13 години працівники Херсонського рибоохоронного патруля зафіксували факт масової загибелі водних біоресурсів у Піщаному кар'єрі Херсонського торгівельного морського порту, який знаходиться в акваторії Дніпровсько-Бузького лиману Голопристанського району Херсонської області.

Ділянка водойми, на якій зафіксовано загибель водних біоресурсів, складає 300 метрів в довжину та 10 метрів в ширину. Приблизно загальна кількість загиблих водних біоресурсів склала 1 млн. 932 тис. екз.: тарань - 960 000 екз., плоскирка - 933 000 екз., судак (молодь) - 30 000 екз. та короп - 9 000 екз.

Локальна щільність загиблої риби на 1 м2 складає: тарань - 320 екз., плоскирка - 311 екз., судак (молодь) - 10 екз. та короп - 3 екз.

При візуальному огляді патрульними було встановлено, що вода має неприємний специфічний запах сірководню.

За попередніми висновками причиною загибелі риби стали днопоглиблювані роботи, а саме видобуток піску. В результаті чого був порушенний рельєф дна, в якому знаходився отруйний сірководень, який в свою чергу спричинив задуху риби.

Про факт загибелі проінформовано Державну екологічну інспекцію у Херсонській області та Державну екологічну інспекцію Кримсько-Чорноморського округу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап