Херсонський паралімпієць святкує перемогу на Кубку світу


30 ноября -0001 года.

Національна паралімпійська збірна команда України з академічного веслування виступила на Кубкуі світу з академічного веслування серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та порушеннями зору, що проходив з 14 по 18 червня 2017 року у м. Познань (Польща).

Перший кубок світу з академічного веслування з часів завершення Паралімпійських ігор 2016 року зібрав близько 50 веслувальників з 15 країн світу. Цей кубок світу став визначальним для історії паралімпійського веслування, адже вперше спортсмени змагались на новій дистанції - 2000 метрів. До цього часу довжина дистанції паралімпійців відрязнялась від довжини дистанції оліймпійців. Якщо точніше, вона була меншою в 2 рази - 1000 метрів.

Цей кубок світу довів, що паралімпійська збірна команда України готова до нових випробувань. Серед 15 країн світу українська команда у складі 8 спортсменів з інвалідністю виборола 3 високі нагороди, серед яких 2 золоті та 1 бронзова медалі та перше місце у світі.

Роман Полянський, чемпіон Паралімпійських ігор у Ріо-2016 домінував на дистанції та заслужено здобув золото кубку світу, не залишивши шансів своєму супернику з Росії. Двійка парна у складі Ірини Кириченко та Ярослава Коюди посіла третє місце, а четвірка з кермовим (Жук Максим, Білоножко Олександр, Яринка Ірина, Янкова Олександра, Козлов Володимир), показала кращий час з трьох заявлених човнів.

Зазначимо, Володимир Козлов представляє Херсонську область.

Попереду - чемпіонат світу, який пройде в вересні 2017 року у місті Сарасота (США) і готує спортсменам нові випробування.

Теги: козлов
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости