Херсонський окружний адміністративний суд скасував рішення депутатів Білозерської ОТГ

Херсонський окружний адміністративний суд скасував рішення депутатів Білозерської ОТГ
18 ноября 2020 года.

Вимоги позивача задовольнити, - таке рішення 17 листопада прийняв Херсонський окружний адміністративний суд. Олексій Новак, заступник голови правління СТОВ "Мрія, оскаржував рішення сесії Білозерської ОТГ.

Позов стосувався рішення сільської ради позбавити Олексія Новака посади голови земельної комісії, затвердження генерального плану Надеждівки та звернення до облдержадміністрації з клопотанням розірвати договір оренди ставка з ТОВ "Мрія", пояснила адвокатка Олексія Новака Віталія Онищенко:

"Прошу звернути увагу, що проведенню сесії передувало створення негативної громадської думки стосовно мого довірителя, позивача Новака Олексія Леонтійовича. Було запрошення на сесію окремих громадян, активістів так званих, які тиснули на депутатів. А також сама сесія була проведена за відсутності кворуму".

Ірина Чегодаєва - адвокатка Білозерської ОТГ:

"Ми ще раз довели через протоколи поіменного голосування, де чітко вказано, що за кожне прийняте рішення проголосувало 14 депутатів, у тому числі селищний голова. У загальній кількості 15 осіб. Просимо відмовити у повному обсязі".

Кворум під час голосування був. Замість непритомної депутатки сільради долучився інший депутат, - розказала депутатка Білозерської селищної ради Ніна Хороняк, яка виступала як свідок. Вона розповіла, що немає доказів, що сесія пройшла з порушенням регламенту і закону про місцеве самоврядування.

Жителі Надеждівки ставком зараз не користуються, - говорить староста села Надеждівка Олександр Івченко. Він розповів, що завдяки останнім подіям корів напувають, але їм все рівно погрожують, ще й кількість води у ставку зменшується.

Під час чотиригодинного судового засідання було переглянуто відеозапис позачергової сесії Білозерської ОТГ. Віталія Оніщенко - адвокатка, представляє інтереси Олексія Новака:

"Частиною жителів села проти нього були порушені саме ці питання. Він сумлінно виконував свої обов'язки голови комісії. І це є лише думка окремих депутатів, які, як ви чули, сказали, що вони просто хотіли іншого голову комісії".

Суспільне залишає за ним право прокоментувати ситуацію у будь-який зручний час і формі.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости