Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни відсвяткував 70-річний ювілей

Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни відсвяткував 70-річний ювілей
5 апреля 2016 года.

5 квітня 2016 року в актовому залі музичного училища відбулося святкування річниці створення Херсонського обласного госпіталю інвалідів та ветеранів війни. З нагоди 70-річного ювілею привітати співробітників закладу з квітами та подарунками завітали представники обласної, міської влади, громадських та ветеранських організацій.

Директор Департаменту охорони здоров`я обласної державної адміністрації Віктор Короленко в своєму вітальному слові зауважив: «Пацієнти госпіталю окрім фізичних ран, отриманих на полі бою, мають ще й психологічні травми. Тому саме від людяності лікарів, якої не бракує в госпіталі, залежить тривалість лікування».  Привітання для людей найбільш гуманної професії від міського голови передав його заступник Сергій Черевко. Персоналу госпіталю були вручені почесні подяки.  Нагороди отримав і начальник госпіталю Валерій Тимошенко. На його думку, «колективу госпіталю випала велика честь лікувати героїв, патріотів, тих, хто рятував від Чорнобильської катастрофи, тих, хто зараз захищає суверенітет України на сході. Я пишаюсь історією госпіталю та його колективом однодумців, професіоналів, патріотів».

Госпіталь інвалідів та ветеранів війни заснований 28 лютого 1946 року на базі Львівського польового евакогоспіталю № 3626. Відтоді і донині медичний заклад надає висококваліфіковану консультативно-діагностичну та лікувально-профілактичну допомогу інвалідам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, жертвам нацистських переслідувань, інвалідам- ліквідаторам І категорії внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, «дітям війни», інвалідам, хворим на кістково-гнійну патологію.

В своєму складі госпіталь має приймальне відділення та стаціонар на 226 ліжок. Лікування, харчування та обстеження ветеранів війни, які перебувають у госпіталі, проводиться виключно за кошти обласного бюджету. Щороку в закладі обслуговується близько 4 тис. пацієнтів, за 2015 рік пройшли лікування більше 100 учасників АТО. В минулому році госпіталь інвалідів та ветеранів війни підтвердив вищу акредитаційну категорію.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап