Херсонській молоді розповіли про онлайн-сервіси міської ради

Херсонській молоді розповіли про онлайн-сервіси міської ради
25 сентября 2017 года.

24 вересня у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці  ім. Олеся Гончара відбулась зустріч «10 онлайн-сервісів Херсонської міської ради» з Інною Зеленою, співробітницею відділу громадських зв’язків міськради. Зустріч проходила у рамках проекту «PRO100» від Херсонської молодіжної ініціативної групи «Кип’яток».

Під час зустрічі Інна розповіла про корисні онлайн-сервіси, які допомагають візуалізувати необхідну кожному херсонцю інформацію та зробити місто більше електронним.  Зокрема,  розповіла про такі сервіси, як «Електротранспорт онлайн», система візуалізації «Відкритий бюджет», Інтерактивна карта міста Херсона (онлайн-ресурс, який надає інформацію по 8 сферам життєдіяльності міста), «Херсонська мапа округів» тощо.  

На що витрачаються кошти міського бюджету та у яких сумах, чи є законним  МАФ  або ж рекламна конструкція  на вулиці поблизу, як дізнатися, хто є депутатом у певному окрузі та як потрапити до нього на прийом, як не опинитися у дорожній пробці, як стати в електронну чергу задля реєстрації місця проживання – з усім цим допомогла розібратись спікерка. Окрім 10 основних онлайн-сервісів міської ради, Інна також звернула увагу на спеціальні банери, розміщені на головній сторінці сайту www.city.kherson.ua. Усі вони слугують для швидкого отримання інформації з актуальних питань.

За форматом зустрічі у рамках проекту «PRO100» у молоді було всього 100 хвилин, щоб отримати  якомога більше інформації та відповідей на запитання. Стосувалися вони не тільки онлайн-сервісів, а життєвого вибору Інни. Одне із найпопулярніших запитань, на яке доводиться відповідати нашій гості, - чому вона обрала цю роботу. «А чому не я?» - відповідає Інна, адже якою б складною та відповідальною не була робота, цю відповідальність береш на себе із задоволенням, якщо справа, якою займаєшся, справді до душі і приносить користь людям.

 

*PRO100 - це платформа для зустрічей з експертами, що володіють знаннями і навичками в певній сфері, з аудиторією, зацікавленою в придбанні нової, корисної та практичної інформації.

Теги: Кип'яток
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости