Херсонський художній музей запрошує на екскурсію на башту

Херсонський художній музей запрошує на екскурсію на башту
12 мая 2016 года.

Хтось вважає, що бачив у музеї все, зробить для себе справжнє відкриття, потрапивши на екскурсію до старовинної музейної башти. Шлях до неї пролягає мармуровими сходами через арочну галерею, звідки видно білу концертну залу із ліпниною і великим чорним роялем, через важкі старовинні металеві двері і далі.
 
"Уперше в Херсоні всі охочі в установлений день можуть піднятися більше ніж на 30 м над землею, щоб з пташиного польоту побачити історичний центр Херсону. Будівля музею з елементами архітектурного декору різних часів - справжня перлина історичної і сучасної міської забудови. Більше ніж сто років тому цей будинок належав Херсонській Міській Думі, пережив декілька війн та бурхливих подій історії. І сьогодні, незважаючи на минулий час, будинок залишається одною з найдивовижніших споруд у нашому місті" - розповідають співробітники Херсонського художнього музею ім. О.Шовкуненка.

Триває набір на екскурсію 14 травня о 13:30. Обов'язково запишіться заздалегідь за телефонами: (0552)49-31-64, 099-763-18-23. Екскурсія розрахована на дорослих та дітей з 12 років (у супроводі батьків). Бажано вдягнути зручне взуття.

Теги: музей
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина