Херсонський "Червоний Хрест" проведе тренінги для допомоги внутрішньо переміщеним особам

Херсонський
16 мая 2017 года.

Херсонська обласна організація «Товариство Червоного Хреста України» розпочала роботу над проектом «Підтримка населення України, що постраждало внаслідок конфлікту у посиленні стійкості та поверненні до нормального життя» головною метою якого є психосоціальна підтримка внутрішньо переміщеним особам, пораненим військовослужбовцям та членам сімей демобілізованих військовослужбовців.

Проектом передбачено проведення груп взаємодопомоги, майстер-класів, залучення до різнопланових суспільно-корисних заходів в районах області з метою допомогти учасникам впоратись з наслідками травмуючих подій, запобігти накопиченню негативних емоцій, тривоги, стресу, відновити віру у власні сили; сприяти соціальній реінтеграції.

Запрошуємо на безкоштовний тренінг з підготовки ведучих груп взаємодопомоги працівників Центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, шкільних психологів, активістів з числа внутрішньо переміщених осіб/демобілізованих учасників АТО або членів їх сімей, представників громадських організацій. Учасникам тренінгу будуть надані сертифікати.

Тренінг проходитиме у Херсоні 9 -10 червня 2017 року, за адресою: м. Херсон, вул. Московська, 30 , приміщення ХОО ТЧХУ.

Витрати пов'язані з проживанням, харчуванням та проїздом учасників заходу забезпечує приймаюча сторона. Просимо звернути увагу що, організатори повертають кошти за проїзд на тренінг та у зворотний бік за умови наявності оригіналів квитків, придбаних через касові апарати в касах автостанцій.

Для відбору учасників тренінгу, необхідно заповнити анкету за посиланням: https://goo.gl/forms/NVEt6xCNQlqNUSiH2

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 050 725 17 11, Лариса Марченко.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап