Херсонських журналістів запрошують на прес-тур до фермерського господарства "Шафран Любимівський"


11 июня 2019 года.

Журналістів з Херсона, Каховки та Нової Каховки запрошують  взяти участь у заході «Кращі практики управління бізнесом: прес-тур до фермерського господарства «Шафран Любимівський», який відбудеться 26 червня.

Метою прес-туру є поширення кращих практик управління бізнесом на прикладі фермерського господарства «Шафран Любимівський», де вирощують найдорожчу спецію в світі шафран та екзотичну спаржу, а також місцевого фестивалю «Маленька Голландія на Херсонщині» в Любимівській ОТГ, який в минулому році відвідало близько 30 тисяч українців та іноземців. Підприємець Віталій Шакало розповість учасникам заходу про нелегкий, але дуже цікавий шлях створення та розвитку бізнесу в громаді.

Також на учасників прес-туру чекає екскурсія фермерським господарством, можливість на власні очі побачити, як місцеві жителі вирощують шафран та спаржу. І додатковий бонус - це можливість побачити цвітіння шести сортів лілій, на які вже чекає багато туристів.

Модератор заходу: Радниця з питань комунікації, Анастасія Супрун

Захід проводиться за ініціативи Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону України.

РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ ДО 12:00 19 червня за посиланням http://bit.ly/2Io2FzN

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости