Херсонських свободівців викликають на допит до СБУ у справі про вибух у Запоріжжі трирічної давнини

Херсонських свободівців викликають на допит до СБУ у справі про вибух у Запоріжжі трирічної давнини
20 сентября 2013 года.

18 вересня 2013 року працівники Служби безпеки України вручили повістку на допит членам Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Роману Копитіну та Едуарду Бехарському. Зі слів правоохоронців, свободівців викликають на допит в якості свідків у справі про вибух у Запоріжжі 2010 року. Допит має відбутися 23 вересня 2013 року в приміщенні УСБУ в Херсонській області.

Про це повідомляє прес-служба партії.

Як стало відомо, таку ж повістку на допит до СБУ отримав Микола Розсолов, симпатик партії та активний учасник протестних акцій проти чинного режиму, що відбувалися на Херсонщині. Зауважимо, що Роман Копитін, Едуард Бехарський та Микола Розсолов ніколи не перебували в Запоріжжі, а отже, автоматично не можуть мати ніякого стосунку до цієї справи.

"Швидше за все, всі ці повістки на допит є лише приводом для того, щоби з молодих хлопців-патріотів спробувати витягнути будь-яку інформацію щодо діяльности ВО "Свобода" на Херсонщині. Саме за такими сценаріями відбуваються допити націоналістів в инших регіонах України. Через подібні дії силовиків, вкотре бачимо справжнє обличчя нинішнього бандитського режиму, який боїться, що настане його кінець, та за допомогою правоохоронних органів намагається приглушити будь-яку активність українців", - прокоментував ситуацію голова Херсонської міської організації ВО "Свобода" Євген Матковський.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости