Херсонские школьники участвовали в правовых играх

Херсонские школьники участвовали в правовых играх
29 октября 2013 года.

24 жовтня 2013 року, в рамках проведення місячника правових знань, Дніпровським районним управлінням юстиції м. Херсона та службою у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсоні ради проведено правову гру «Маю право знати».

Учні старших класів 13 шкіл Дніпровського району мали можливість показати свої знання з правознавства, проявити власну ерудицію та кмітливість. Щоб здобути перемогу та отримати право представляти Дніпровський район на міських змаганнях юні правознавці відповідали на різноманітні запитання з правової тематики, вирішували практичні завдання.

За підсумками балів, у І турі правової гри «Маю право знати» перемогла команда правознавців ЗНЗ № 13, друге місце посіла команда ЗНЗ № 36, а третє місце виборола команда правознавців ЗНЗ № 38 селища Зеленівка. Усі переможці відзначені грамотами та призами. Кращі правознавці Дніпровського району отримали сертифікати та подарунки від спорт-центру Світлани Іванової «Віва», фото школи «Юні фотоаніматори»

Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, студії дизайну «Aeromagic», магазину «Baget» та школи ораторського мистецтва Катерини Цимбалюк «Харизма». За активну участь

у правовій грі «Маю право знати!» команди учасники змагань отримали подяки від начальника Дніпровського районного управління юстиції у м. Херсоні Владислава Короля та начальника служби у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсоні ради Оксани Васильєвої.

На переможців чекає наступний рівень правової гри «Маю право знати», де вони будуть змагатися за звання кращих з командами Суворовського та Комсомольського районів міста.

Бажаємо юним правознавцям Дніпровського району впевненої перемоги, успіху та найкращих результатів!

Теги: игры, право
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина