Херсонські землевпорядники планують реалізувати нові торги


4 июня 2017 года.

У червні землевпорядники планують реалізувати з торгів права оренди на 432,5 гектари землі. В Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області визначилися з переліком земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди яких виставляються на торги у червні. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

До нього увійшли 8 земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства у 4 районах області. Зокрема, по 3 земельні масиви пропонуються для оренди у Великоолександрівському (108,64 га) та Новотроїцькому (107,97 га), по одній - у Каховському (110,2 га) та Чаплинському (105,64 га) районах.

Загальна площа земельних ділянок, права оренди на які планується реалізувати упродовж місяця, складає близько 432,5 га. Загальний стартовий розмір річної орендної плати за них - 383,68 тис. гривень. Стартова відсоткова ставка встановлена на рівні 4% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Теги: торги
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап