Херсонські тролейбуси не вийшли на маршрути (доповнено)

Херсонські тролейбуси не вийшли на маршрути (доповнено)
23 апреля

У Херсоні 23-го квітня станом на 8:00 на маршрут не вийшов жоден тролейбус. Попри те, що на інтерактивній мапі та у додатку EasyWay GPS-трекери показують, що в русі перебуває не одна машина майже на всіх маршрутах, жоден тролейбус із депо так й не виїхав.

Про це в телефонному коментарі кореспондентам Суспільного розповів директор комунального підприємства "Херсонелектротранс" Єгор Устінов.

Цієї ночі о 3:31 на своїй сторінці у Facebook керівник "Херсонелектротрансу" також написав, що тролейбуси не зможуть вийти на маршрути через те, що підприємству відключили електропостачання.

"Від сьогоднішнього ранку, 23 квітня, херсонці позбавлені можливості пересуватися містом за допомоги тролейбусів. Компанія "Херсонобленерго пізно вночі відключила МКП "Херсонелектротранс" від електрики. І це при тому, що жодної копійки заборгованості в нашого підприємства перед енергетиками немає!", - повідомив Єгор Устінов у Facebook.

Директор КП "Херсонелектротранс" також пообіцяв якнайшвидше розібратися в цій ситуації та відновити рух тролейбусів у місті.

Буквально півгодини тому троллейбуси вийшли на маршрути.

"10 хвилин тому АТ «Херсонобленерго» відновило подачу електроенергії на тягові підстанції нашого підприємства. ДКП «Херсонелектротранс» оперативно здійснює випуск тролейбусів на маршрути!", - написав у Facebook Єгор Устінов.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап