Херсонські театри через коронавірус закриваються на карантин

Херсонські театри через коронавірус закриваються на карантин
12 марта

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Куліша та Херсонський академічний обласний театр ляльок закриваються на карантин через розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19).

Таке оголошення з'явилося на офіційному сайті установи:

"Шановні глядачі! У зв'язку із впровадженням карантину Урядом країни, театр переносить вистави великої сцени на квітень. <...> На період карантину працюватиме сцена Театру-кафе. Усі вистави у березні на сцені Театру-кафе відбудуться за планом. На період карантину в театрі посилено заходи санітарної обробки приміщення. Шановні глядачі, якщо вам не підходить дата переносу вистави, ви можете відвідати будь-яку іншу виставу поточного репертуару до кінця театрального сезону за придбаним квитком, коли вам буде зручно. Для уточнення звертайтесь у каси театру".

Показ вистав Херсонський академічний обласний театр ляльок призупиняє. Відповідна інформація міститься на його офіційному сайті:

"Шановні глядачі! Відповідно до розпорядження Херсонської обласної Ради №44 від 12.03.2020р. про вжиття профілактичних заходів, Херонський академічний обласний театр ляльок призупиняє показ вистав, у зв'язку з попередженням розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) з 12 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року. Придбані завчасно квитки на цей період будуть дійсні у квітні-травні 2020 року на виставу обрану Вами. З повагою адміністрація Театру".

Теги: театр
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап