Херсонські танцівники перемогли на дитячому фестивалі «Світ талантів. Південна Україна»


26 марта 2019 года.

Хореографічні колективи Центру дитячої та юнацької творчості при управлінні освіти Херсонської міської ради здобули чимало перемог на дитячому регіональному фестивалі «Світ талантів. Південна Україна».

Найвищі нагороди отримали виступи народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Радість» (керівник - Наталія Луньова): у віковій категорії «Дебют» - І місце, молодшій віковій категорії - Гран-прі та два І місця, середній віковій категорії - І місце.

Вихованці народного художнього колективу театру-студії народного танцю «Віночок» (керівник -Валентина Орлова) здобули два ІІ місця у молодшій та середній вікових категоріях, у старшій - два І місця.

Шість перемог за вихованцями народного художнього колективу ансамблю танцю «Едельвейс» (керівник - заслужений працівник культури Українит Світлана Якуба): ІІ місце у категорії «Дебют», І та ІІ місця у молодшій віковій категорії, І місце у середній, І та ІІ місця у старшій віковій категорії.

Третіми у змішаній віковій категорії стали вихованці народного художнього колективу ансамблю танцю «Райдуга» (керівник - Олена Добровольська). Також ІІІ місце посіло тріо: Онищенко Микита (шк. № 46), Фертак Ксенія (Херсонська гімназія № 1), Альонішко Поліна (Херсонська гімназія № 1).

Наймолодші учасники - хореографічний колектив «Акварель» (керівник - Ольга Саганська ) та Ольга Кругленко (ясла-сад № 7) - ІІІ місця.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости