Херсонські студенти вивчають електронні каталоги та краєзнавство у бібліотеці

Херсонські студенти вивчають електронні каталоги та краєзнавство у бібліотеці
25 марта 2016 года.

Херсонські студенти давно звикли до звичних їм пар і уроків, але сьогодні студенти-першокурсники Херсонського політехнічного коледжу відкрили для себе новий вид занять - бібліотечний урок, який провели для них співробітники інформаційно-бібліографічного відділу Центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українки.

Сучасний бібліотечний урок - це незвичайний урок хоча б тому, що на ньому не ставлять оцінок, він покликаний виховувати повагу та інтерес до творів друку. Бібліотекар же, в свою чергу, повинен вжитися не тільки в роль викладача, а ще й показати не аби які артистичні та організаторські здібності, що саме і зробили бібліографи центральної бібліотеки.

Перший урок «Електронний каталог Херсонської ЦБС» поставив собі на меті навчити читачів користуватися електронним каталогом, розміщеним на сайті ЦБС, що в подальшому сприятиме грамотному формуванню запитів та оволодіння навичками пошуку необхідної інформації. Після уроку - перерва, але без звичного дзвоника, і знову уроки.

Незвичайним був і наступний бібліотечний краєзнавчий урок, адже він був проведений у формі гри-подорожі під назвою «Чумацький шлях веде херсонськими степами». Сьогодні не можливо уявити собі прогресивну людину, серце якої лишилося б байдужим до рідної природи, до історії свого раю, до життя його людей. Тому, студенти здійснили подорож історичним Херсоном, помилувалися природою та чудовими краєвидами рідного краю, пригадали історичні події і постаті, а найголовніше - у ході уроку ознайомилися та навчилися користуватися довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки.

Від сьогодні студенти-першокурсники Херсонського політехнічного коледжу стали самостійними та незалежними користувачами Центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українки. Адміністрація і працівники бібліотеки, в свою чергу, запрошують всіх студентів херсонських ВУЗів до бібліотеки підвищити власний рівень сучасного користувача.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап