Херсонські спортсмени вибороли 33 медалі на кубку Світу з Козацького двобою

4 июня

31 травня - 2 червня у Аккерманській фортеці Білгород-Дністровська відбувся кубок Світу з Козацького двобою.

У змаганнях у 7 розділах контактів, від легкого до повного, та показу техніки прийняли участь більш 550 спортсменів з 15 країн.

Видовищне спортивне свято проходило у 3-х октагонах в захоплюючій боротьбі, як зовсім юних 7-9 річних спортсменів, так і титулованих 25-30 річних професійних бійців ММА та досвідчених ветеранів різних видів одноборств. Спортсмени Херсонської області (клуби Фенікс, ДЮКФП-4) у складі збірної команди України, продемонструвавши відвагу та волю до перемоги, вибороли 33 медалі (15 золотих).

Перше командне місце завоювала збірна команда України, на другому - збірна Турції, третє розділили спортсмени збірних Італії та Туркменістану.

Чемпіонами та призерами кубку Світу з козацького двобою у своїх вікових та вагових категоріях стали: Кириченко Іван, Максимова Дар'я, Дереш Михайло, Дутка Вадим, Клімашевські Нана та Ринат, Маліновський Іван, Молодченко Тимофій, Морозік Ярослав, Позняков Артем, Стасенко Артем, Солодовніченко Максим, Малига Ольга, Фєдчун Нікіта, Шульц Ніколь.