Херсонські спортсмени поділились враженнями від участі у Європейських іграх


5 июля 2019 года.

Нещодавно Херсонщина зустрічала своїх чемпіонів з Європейських ігор, що проходили протягом 21-30 червня у Мінську. У скарбничку української збірної наші земляки Андрій Проценко, Микола Просторов та Олександр Сиромятников принесли 1 золоту й 2 срібні медалі з таких дисциплін: стрибки у висоту, стрибки на батуті, веслування на байдарках та каное відповідно.

4 липня в облдержадміністрації спортсмени поділилися з представниками обласної влади та місцевих ЗМІ своїми враженнями від участі у змаганнях.

Чемпіон Європейських ігор, заслужений майстер спорту України Андрій Проценко розповів, що виступати було одночасно і цікаво, і складно, адже командний залік складався з 9 видів легкої атлетики та проходив за новими правилами - цього разу було менше спроб, і від індивідуальних результатів залежав успіх усієї команди. Але наші легкоатлети спрацювали на всі 100% й отримали заслужене золото.

Попри друге місце, Микола Просторов надихнув ще одного свого земляка достойно виступити на змаганнях. Срібний призер Європейських ігор, веслувальник-байдарочник Олександр Сиромятников з натхненням розповів про свою першу медаль на міжнародних змаганнях: «Я бачив фотографії спортсменів, які завойовували медалі, зокрема фото Миколи Просторова, і подумав, що треба не відставати від своїх! Хоча ми з напарником не були фаворитами у цих змаганнях, перед заїздом я сильно налаштувався і під час проходження зовсім ні про що не думав. А коли на фініші повернув голову, то побачив, що ми другі! Емоціям не було меж».

2019 рік - передолімпійський, а тому особливо важливий для спортсменів з усього світу. Навіть після успішних виступів наші призери не думають розслаблятися і вже починають підготовку до здобуття ліцензій на участь в Олімпійських іграх. На цьому наголосив Ігор Молчанов, тренер призера Європейських ігор зі стрибків на батуті Миколи Просторова.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап