Херсонські школи потрапили до рейтингу кращих в Україні


15 сентября 2017 года.

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг найкращих загальноосвітніх шкіл України за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

За результатами рейтингу, перше місце в Україні посів Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ ім. Франка, на другому місці розташувався київський ліцей «Інтелект», третє місце отримав столичний ліцей «Наукова зміна».

До рейтингу потрапили чотири школи з Херсона. Найвище 46 місце у ЗОШ №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови. На 50-й сходинці опинився Херсонський фізико-технічний ліцей (ФТЛ). 123 місце посіла Херсонська спеціалізована школа I-III ст. № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови. А Херсонський ліцей Херсонської обласної ради розташувався на 153 місці у рейтингу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап