Херсонські правоохоронці вилучили 17 тонн скрапленого газу


6 февраля 2019 года.

Працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі виявили на території області та вилучили понад 17 тонн пально-мастильних матеріалів.
Під час проведення комплексу оперативних заходів у рамках операції «Акциз-2019» встановлено два факти незаконної діяльності АГЗС, на яких без погоджень із місцевими органами самоврядування та відповідних дозвільних документів здійснювався продаж скрапленого газу.

У межах кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 272, ч.1 ст. 204, ч. 1 ст. 212 Кримінального кодексу України та на підставі ухвал слідчого судді Херсонського міського суду за місцями реалізації та зберігання пально-мастильних матеріалів проведено обшуки.

За їх результатами незаконну діяльність двох підпільних АГЗС припинено, виявлений скраплений газ та обладнання (дві паливно-роздавальні колонки, ємності для зберігання пального) вилучено. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей сягає 960 тис. гривень.

Cлідчим суддею Херсонського міського суду Херсонської області накладено арешт на вилучене в ході обшуку майно АГЗС.

Теги: газ
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап