Херсонські податківці пропонують безкоштовно потестувати софт РРО


13 февраля 2020 года.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі запрошує платників податків Херсонщини приєднатися до тестування нового податкового сервісу - Програмні РРО «пРРОсто», запуск якого стартував з січня 2020 року.

Це безкоштовний софт, розроблений Державною податковою службою спільно з BRDO та Fintellect з метою спрощення розрахункових процедур для продавців та споживачів.
Як працюватиме програмне РРО «пРРОсто»?

«пРРОсто» взаємодіє через Інтернет з сервером податкової служби через відкритий програмний інтерфейс і виконує функції: формування, підпис, відправлення та видачу чеків встановленого формату, відкриття та закриття зміни, перегляд даних, та інші.

Забезпечення розробки програмного рішення для програмних реєстраторів розрахункових операцій та можливості його тестування здійснюється Державною податковою службою України відповіло до Указу Президента України від 08.11.2019 №837/2019.

Запропоноване програмне РРО не є ексклюзивним, наявність відкритого програмного інтерфейсу (API) дозволить розробникам програмного забезпечення пропонувати для підприємців та застосовувати для власних потреб альтернативні розробки. Розробка не потребує сертифікації, технічної експертизи, включення до Державного реєстру моделей - достатньо виконувати вимоги законодавства, формувати, підписувати та реєструвати чеки у встановленому форматі й надавати їх покупцям товарів та отримувачам послуг, в тому числі в електронному форматі.

Записатися на бета-тест можна за посиланням https://prrosto.kmu.gov.ua/. Учасники отримають запрошення до тестування з 9 січня 2020 року.

Додаток стане доступним для тестування на всіх смартфонах і планшетах із операційними системами Android та iOS. А після тестування та врахування побажань від користувачів додаток буде вдосконалюватися для подальшого використання.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости