Херсонські податківці порівнювали «оформлених» будівельників


23 января

У новому році спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі продовжують активну роботу з легалізації найманої праці та детінізації доходів підприємців різних форм власності - юридичних та фізичних осіб Херсонщини.

Так, за інформацією суб'єктів господарювання, наданих за формою 1-ДФ таблиці 6 «Відомості про нарахування заробітної плати», податківцям дуже зручно порівнювати кількість найманих працівників з фактичною чисельністю робітників, які працюють на підприємстві.

Такі «порівняльні» контрольно - перевірочні заходи по встановленню та упередженню порушень податкового законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів спеціалісти податкової провели на території смт. Антонівка, шосе В'ячеслава Чорновола. Будівельне підприємство здійснювало капітальний ремонт приміщення з великими обсягами робіт, маючи штатну чисельність за звітом всього - 1 особа! Під час проведення перевірки будівельні роботи виконували 4 неоформлених найманих працівники.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина