Херсонські платники - порушники РРО поплатилися 4 мільйонами гривень штрафів


19 ноября 2018 года.

За 10 місяців цього року фахівці Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі провели 448 фактичних перевірок суб'єктів господарювання з питань дотримання законодавства у сфері готівкового обігу. Торік аудитори провели на 2 перевірки більше.

За результатами таких ревізій сума фінансових санкцій, застосованих до порушників порядку здійснення готівкових операцій через реєстратори розрахункових операцій та ведення касових операцій, склала майже 8,3 млн. гривень. У порівнянні з минулим роком сума донарахувань збільшилася на 2 млн. гривень. Майже половина від зазначеної суми - 3,9 млн. грн. вже поповнили бюджет.

Варто нагадати, що фактична перевірка здійснюється без попередження платника податків. Така перевірка може проводитися на підставі рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, оформленого наказом, копія якого вручається платнику податків або його уповноваженому представнику, або особам, які фактично проводять розрахункові операції, під розписку до початку проведення такої перевірки, та за наявності хоча б однієї з підстав, визначених у п. 80.2 ст. 80 Податкового кодексу України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап