Херсонські підприємці збільшили на 17 мільйонів гривень сплату єдиного податку


17 июня

За п'ять місяців 2020 року фізичні особи - підприємці Херсонщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, на 17 млн. гривень збільшили сплату єдиного податку порівняно з минулорічним періодом. Власники малого бізнесу - платники I - II групи спрощеної системи оподаткування сплатили до місцевих бюджетів області 194 млн. гривень єдиного податку. Таку інформацію повідомили спеціалісти управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Загалом підприємці - платники Херсонського управління внесли до бюджетів місцевих громад - 130 млн. гривень, Новокаховського управління - 51млн.гривень, Генічеського управління - 13 млн. гривень єдиного податку.

Найбільшу суму податку за ведення підприємницької діяльності перерахували представники бізнесу м. Херсона. Це - 99 млн. гривень або 51 відсоток від загальних надходжень єдиного податку по області, які у повному розмірі надійшли до місцевого бюджету. У динаміці до минулого року їх обсяги зросли на 6 відсотків та на 6 млн. гривень єдиного податку.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап