Херсонські переселенці дізнаються про можливості для відкриття власної справи


21 декабря 2016 года.

22 грудня о 12:00 в Кризовому медіа-центрі Херсон (вул. Пилипа Орлика (9 Січня) 30, 1й поверх, 33 оф.) відбудеться прес-конференція з теми "Власний бізнес - нові можливості для переселенців". На прес-конференції буде розкрита тема інтеграції внутрішньо перемішених осіб на Херсонщині - проблеми, потреби та можливі шляхи розвитку.

В Херсонській області зареєстровано понад 13 тисяч вимушених переселенців. Тут вони відчувають себе майже як удома, активно адаптуються до нового життя, займаються громадськими справами. Але є кілька гострих питань, які потребують нагального вирішення. І найголовніше - працевлаштування. Знайти роботу за фахом, з високою заробітною платою дуже важко.Громадська організація «Вектор розвитку» має неабиякий досвід у роботі з переселенцями. Вже втрете вони отримують від міжнародних організацій право на проведення конкурсу на отримання грантової допомоги на розвиток самозайнятості та мікропідприємництва для осіб, які мають статус ВПО та місцевих жителів.

В Херсонській області стартує новий проект «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, постраждалого внаслідок конфлікту в Україні». Метою проекту є сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб у Херсонській області через розвиток існуючого підприємництва, відкриття нового або організацію самозайнятості. Проект реалізує громадська організація «Вектор розвитку»

Відібрані на конкурсній основі учасники проекту, пройдуть безкоштовне тренінгове навчання, підготують бізнес-плани та отримають обладнання для своєї справи у розмирі на розвиток самозайнятості (до 625 британських фунтів), мікропідприємництва (до 1700 британських фунтів).

На прес-конференції розкажуть про умови участі у проекті, винагороду та бонуси для переможців конкурсу бізнес-проектів, наведуть приклади найбільш вдалих стартапів.

Спікери:

Ольга Авраменко - керівник проекту
Світлана Росік - керівник ГО «Вектор розвитку»
Ірина Шерстюк - бенефіціар проекту, підприємець
Олександр Яковенко - бенефіціар проекту, підприємець, реабілітолог.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап