Херсонські митники оформляють в електронному вигляді 97% декларацій

Херсонські митники оформляють в електронному вигляді 97% декларацій
14 октября 2014 года.

За дев'ять місяців поточного року херсонські митники оформили майже 18 тисяч митних декларацій в електронному вигляді. Загальний відсоток митного оформлення документів склав - 97%, порівняно минулорічним показником 75%.

До держбюджету за електронними деклараціями сплачено понад 857 млн. грн. митних платежів. Це також більше ніж в минулому періоді 2013 року - в 1,5 рази.

Якісно високий рівень електронного оформлення досягнуто в декларуванні попередніх митних декларацій, це - 99% протягом дев'яти місяців, для митних декларацій - 96%.

«Суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності все активніше користуються можливістю митного оформлення товарів в електронному вигляді - це свідчить про позитивне сприйняття та підтримку бізнесом комплексної автоматизації процесів митного оформлення», - прокоментував начальник Херсонської митниці Міндоходів Віталій Булюк.

Довідково. Протягом січня-вересня 2014 року 929 платників податків провели митне оформлення товарів в електронному вигляді, порівняно з минулорічним періодом - 564 суб'єкта ЗЕД.

Прес-служба Головного управління Міндоходів у Херсонській області

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

ХДАУ