Херсонські борці вдало виступили в Хмельницькому

Херсонські борці вдало виступили в Хмельницькому
5 марта 2015 года.

З 28 по 28 лютого м. Хмельницький приймав учасників традиційного VIII Всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед юніорів 1995-1997 р.н. та жінок, присвячений пам'яті Героя Радянського Союзу, старшого лейтенанта Олега Онищука, який у 27-річному віці загинув на землі Афганістану, виконуючи військовий обов'язок. Популярність і рівень змагань зростають, адже цьогоріч в ньому взяло участь понад 150 учасників.

На урочисте відкриття турніру завітали міністр молоді та спорту Украіни Ігор Жданов та начальник управління молоді і спорту Хмельницької облдержадміністрації, олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені.

Відмінно проявили себе на цих змаганнях вихованці херсонської школи вільної боротьби: 2 золоті, 2 срібні і 3 бронзові нагороди. Так, Георгій Георгієв виграв вагову категорію 55 кг, а серед жінок Тетяна Сікновенко (в/к 48 кг) у фіналі перемогла з рахунком 2:1 свою землячку Олену Булюк. Окрім Булюк, срібною призеркою також стала Ліза Сайдакова (в/к 69 кг). Три бронзові медалі у Ілони Прокопевнюк (в/к 53 кг), Юлії Лісовської (в/к 63 кг) та Ірини Пасічник (в/к 75 кг). Ще одна херсонка Віолета Петюренко зайняла 4 місце у ваговій категорії 48 кг).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап