Херсонські боксери повершулися із Рівного з золотими нагородами

Херсонські боксери повершулися із Рівного з золотими нагородами
18 марта 2015 года.

З 12 по 15 березня 2015 року в м. Рівне відбувся всеукраїнський турнір з боксу пам'яті заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Соколовського О.І.

Турнір мав статус відбірного змагання до чемпіонату Європи, який цього року відбудеться у травні в м. Львові.

Херсонські боксери достойно виступили та зайняли найвищі сходинки п'єдесталу у своїх вагових категоріях, тим самим виборовши путівки до чемпіонату Європи і на всі сто відсотків скориставшись останньою нагодою потрапити на європейський чемпіонат.

Золоті нагороди турніру вибороли Матяш Андрій (вагова категорія до 50 кг) та Москаленко Євген (до 66 кг.).

Зазначена перемога стала можливою завдяки підтримки Херсонською обласною організацією ФБУ (президент О.Трутнєв) СДЮШОР «Україна» та ДЮСШ «Спартак», де тренуються спортсмени, порадам і досвіду тренерів хлопців, які виховали переможців цих змагань - В. Колеснікова та І. Пруднікова (тренери Андрія Матяша), О. Галактіонова, В. Андріянова та А. Сац (тренери Євгена Москаленка).

Довідково. Соколовський Олександр Іванович очолював обласні спорткомітет та федерацію боксу, сприяв розвитку боксу та силових видів спорту не лише у регіоні, але й в країні. За своє життя Олександр Іванович зробив значний внесок у піднесення рівненського боксу і сьогодні саме його іменем називається всеукраїнський турнір.

Теги: спорт, бокс
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина