Херсонські бібліотекарі взяли участь у всеукраїнському Форумі молодих бібліотекарів у Києві

Херсонські бібліотекарі взяли участь у всеукраїнському Форумі молодих бібліотекарів у Києві
11 апреля 2016 года.

7-8 квітня 2016 року у місті Києві пройшов Форум молодих бібліотекарів. Це перший форум всеукраїнського масштабу: 52 учасника, 3 міжнародних гостя, ніч у бібліотеці, екскурсії бібліотеками Києва та містом. Херсон на форумі представляла працівник Херсонської централізованої бібліотечної системи Нестеренко Ольга.

Відкриття форуму відбулося у Національній парламентській бібліотеці України та розпочалося вітанням від заступника генерального директора з питань інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів Національної парламентської бібліотеки України Кириченко Г. С. та вступним словом Президента Української бібліотечної асоціації, директора Інституту публічного управління та кадрової політики Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, канд. пед. наук Шевченко І.О. та голови Молодіжної секції, PR-менеджера Виконавчого офісу Української бібліотечної асоціації Бояринової О.Є.

Про свою роботу розповіли колеги-бібліотекарі Естонії, Білорусії та Молдови.

Проекти Центральної бібліотеки м. Таллінн представила Хелен Кар'я, керівник відділу Центральної бібліотеки м. Таллінн, член Клубу молодих фахівців Естонської бібліотечної асоціації.
Про те, як залучають читачів у м. Мінську поділилася Ольга Вовк, провідний бібліотекар Наукової бібліотеки Білоруського національного технічного університету.

Як використовують нетрадиційні форми роботи публічної бібліотеки у м. Кишиневі розказала Любов Кульчицька, зав. сектором Бібліотеки - культурного центру ім. І. Мангера.

Основне завдання, яке постає перед бібліотеками міста, - це виходити за межі бібліотек, створювати простір для спілкування та залучати молодих бібліотекарів до ідей Форуму. Попереду - освоєння нових бібліотечних форм роботи, написання проектів розвитку, залучення користувачів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости