Херсонське відділення Антимонопольного комітету перевіряє обставини закупівлі товару "Укрпоштою"


18 июля 2016 года.

Херсонським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України за результатами здійснення державного контролю за дотриманням вимог законодавства про захист економічної конкуренції, створенням конкурентного середовища та захисту конкуренції у сфері державних закупівель, встановлено таке.

Українським державним підприємством поштового зв'язку «Укрпошта» 20.03.2014 було проведено закупівлю за бюджетні кошти через процедуру відкритих торгів товару ДК 016-2010- 33.12.1 ремонтування та технічне обслуговування машин загальної призначеності (обслуговування РРО).

При дослідженні документів учасників торгів антимонопольним комітетом встановлено обставини, які свідчать про обмін інформацією між окремими учасниками під час участі у зазначених торгах. Відділення АМК дійшло попереднього висновку, що такі дії ТОВ «ТФС ГМБХ» та ФОП Жук В.В. містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

У зв'язку із цим, адміністративною колегією Херсонського обласного територіального відділення АМК 14 липня розпочато розгляд справи відносно згаданих суб'єктів господарювання.

У разі підтвердження вище зазначених попередніх висновків, у відношенні до ТОВ «ТФС ГМБХ» та ФОП Жук В.В. Відділенням АМК будуть вжиті заходи реагування згідно з вимогами чинного законодавства.

Новости по теме
Комментарии (0)