Херсонське училище фізичної культури планує навчати іноземців


17 марта 2016 года.

Херсонське вище училище фізичної культури готується до підписання угод з навчально-спортивними закладами Словаччини, Італії, Білорусі, Молдови, Польщі.

Про це повідомляє управління молоді та спорту Херсонської ОДА.

«Уже в квітні перша група італійських спортсменів та тренерів з настільного тенісу візьме участь у навчально-тренувальних зборах на базі училища», - розповів директор ХВУФК ХОР Володимир Кучер.

Є попередні домовленості й щодо контактів зі словацькими спортсменами та тренерами.

За словами директора закладу, тренери вже сьогодні мають напрацювання, які поки що, як то кажуть, записані на листочках, а не оформлені як наукові роботи.
«Ми маємо амбітні плани, - розповідає Володимир Кучер. - Наша стратегічна мета - коледж. Протягом 5 років училище не лише стане центром підготовки спортсменів вищих досягнень, але й науково-освітнім центром, вищим навчальним закладом ІІІ-IV рівня акредитації. Статус коледжу дасть стимул для розвитку викладачів».

Також є плани навчати у майбутньому коледжі спортсменів з за кордону.
«Повірте, це не фантастика. Наш викладацький склад має необхідний досвід та знання. А це означає залучення інвестицій та впровадження кращих європейських традицій підготовки професійних спортсменів», - відзначив Володимир Кучер.

Нагадаємо, 17 грудня, перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова представила викладацькому колективу Херсонського вищого училища фізичної культури обласної ради нового директора Володимира Кучера. До цього часу Володимир Кучер займав посаду директора комунального закладу «Бериславський медичний коледж».

 

Теги: спорт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости