Херсонська «Свобода» вимагає звільнити керівника «Херсонелектротрансу»


28 марта 2013 года.

Голова Херсонської міської організації ВО "Свобода" Євген Матковський звернувся з відкритим листом до в. о. міського голови Херсона Зої Бережної з приводу критичної ситуації на комунальному підприємстві "Херсонелектротранс". У зв'язку зі скороченням випуску тролейбусів на маршрут і невиплатою заробітної платні працівникам підприємства "Свобода" вимагає усунути від керівництва підприємством його нинішнього керманича М. Мосина.

"До нас надійшло колективне звернення від працівників підприємства МКП "Херсонелектротранс" зі скаргою на його керівника М. Мосина, а саме на те, що за часів його керівництва підприємством кількість випусків тролейбусів на маршрут зменшилась майже вдвічі, а працівникам підприємства не виплачено заробітну плату, нараховану за жовтень-листопад 2012 року у сумі понад 1,1 млн. грн. Замість того, щоб оновлювати парк новими тролейбусами, на територію підприємства завозять нові автобуси, а тролейбуси-"гармошки" керівництво вирішило здати на брухт.

Від такого ставлення керівництва підприємства потерпає не тільки колектив МКП "Херсонелектротранс", а й мешканці міста, зокрема пенсіонери, яким держава надала пільги.

На керівника МКП "Херсонелектротранс" М. Мосина прокуратура міста Херсон порушила кримінальні справи по ч. 1 ст. 175 КК України, ч. 3 ст. 191 КК України та по ч. 4 ст. 191 КК України.

Тому ми збираємося втрутитися в ситуацію, що склалася на "Херсонелектротрансі", з метою усунути від керівництва нинішнього керівника підприємства М. Мосина, поки не завершиться досудове слідство", - заявив голова Херсонської міської організації ВО "Свобода" Євген Матковський.

Микола Розсолов, за матеріалами прес-служби ХМО ВО «Свобода»

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина