Херсонська школа отримала новий комп’ютерний клас


14 февраля 2017 года.

Відповідно до угоди між урядами України та Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі освіти, у багатьох школах України обладнано нові комп'ютерні класи. У рамках проекту в Херсонському навчально-виховному комплексі №8 обладнано новий комп'ютерний клас для учнів початкової школи на 11 автоматизованих навчальних місць.

Для облаштування кабінету силами технічного персоналу НВК було здійснено косметичний ремонт приміщення. У придбанні нових комп'ютерних столів допоміг депутат міської ради Больбот Дмитро Олександрович.

Як зазначила директор навчально-комплексу№ 8 Фокіна Ірина Олексіївна, протягом останнього року школа зміцнилася матеріально. Відремонтували шкільну бібліотеку, відкрили конференц-клас, встановили дитячий ігровий майданчик, замінили в будівлі початкової школи віконні системи, утеплено фасад будівлі. Читальний зал шкільної бібліотеки підключено до мережі Інтернет.

У подальших планах навчального закладу - відкрити клас хореографії та шкільний музей. А пріоритетним для працівників залишається відкриття нової будівлі дошкільного підрозділу НВК на дві групи.

Теги: школа
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина