Херсонська Самооборона знайшла незаконний цемент

Херсонська Самооборона знайшла незаконний цемент
23 июля 2014 года.

16 липня Податкова міліція при участі активістів Самооборони провела перевірку одного із цементних заводів, що працює на території Херсона.

Перевірку було перевірено після багаточисельних скарг з боку містян. В ході перевірки було виявлено ряд поруушень. Наразі тривають слідчі дії. Працівники заводу змішували цемент із шлаком і поширювали його не лише в мішках власної фірми, але й в мішках інших фірм, що займаються виготовленням будівельних сумішей.

Крім того, навіть маса мішків із цементом не відповідає вказаній на мішках ( маса кожного мішка не дотянує до вказаної в середньому на 1,5 кг, хоча на мішку вказано, що маса від вказаної може відрізнятися максимум на 0,5 кг). Крім того виявлено й інші порушення, сутність яких розглядатимуть в ході слідчих дій.

Зокрема, є інформація, що цемент, який поширював завод містив у собі суміш цементу і шлаку у відношенні 40/60. А пакувався цей чудо-цемент в мішки не лише власної фірми, але й в мішки інших фірм-виробників будівельних сумішей. Отримуючи цемент, що не відповідає жодним ГОСТам чи навіть ТУ, його видають за цемент високої якості та ще й пакують в мішки з номінальною вагою «25 кг», а насправді, вага мішка щонайменше на 1,5 кг менше від вказаної. Окрім того виробництва цементу у центрі міста не може бути виправдано жодними санітарними чи екологічними нормами. Така діяльність завдає великої шкоди містянам та екологічному стану навколишнього середовища в цілому.

Наразі триває перевірка за усіма вищевказаними фактами, а також за низкою фактів, які стосуються трудового та податкового законодавства. Самообороні з достовірних джерел, які наразі ми не можемо назвати, стало відомо, що керівники підприємства на сьогоднішній день звертаються до різних структур, аби «вирішити» усі свої проблеми. Ми хочемо звернути увагу громади на цей факт. Також сподіваємося, що відповідні органи, які наразі займаються даною справою, проведуть чесну перевірку і справедливість переможе!

Прес-служба Херсонської самооборони

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

чаплинка