Херсонська поліція вважає, що не переплатила за окуляри

Херсонська поліція вважає, що не переплатила за окуляри
10 апреля 2020 года.

У Головному управлінні Нацполіції у Херсонській обоасті офіційно повідомляють, що не переплатили 40% при купівлі пластикових захисних окуляр.

Про це повідомили на сайті ГУНП.

Нагадаємо, що ми писали про цю закупівлю.

"При закупівлі будь-якого товару у Головному управлінні поліції області є умови для продавців: сертифікованість товару, безготівковій розрахунок та оплата товару після його отримання. Працівники Управління логістики та матеріально-технічного забезпечення обласного главку поліції провели моніторинг цін на інтернет-сторінках виробників окулярів та маркетплейсах. Зважаючи на умови обласного главку, на даний час захисні окуляри пропонують лише чотири продавці. Це три інтернет-магазини з цінами за одну пару: 51,81 гривня, 44 гривні та 50 гривень. Та одне підприємство, яке мало захисні окуляри по 39 гривень. Зважаючи на пропозиції був обраний найдешевший товар, продавець якого виконав всі умови та надіслав його в найкоротші строки. Обласний главк поліції придбав захисні окуляри за найнижчою ціною станом на 30 березня цього року", - написали поліцейські.

Ми ж продовжуємо наполягати, що в мережі можна знайти такі окуляри дешевше, ще й отримати знижку і безкоштовку доставку.

очки полиция

очки

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап