Херсонська обласна рада оголосила повторний конкурс на право оренди нерухомого майна


20 апреля 2017 года.

Херсонська обласна рада оголосила повторний конкурс на право оренди нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області.

Приміщення КП «Херсонське бюро технічної інвентаризації» за адресою: м. Херсон, вул. Богородицька, 14, загальною площею 17,8 кв.м за умови використання для розміщення суб'єктів господарювання, що надають послуги, пов'язані з переказом грошей терміном на 2 роки 11 місяців. Стартова плата за базовий місяць - 1206,08 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка - 15%.

Приміщення КП «Херсонські авіалінії» за адресою: м.Херсон, Аеропорт ЦА, загальною площею 35,3 кв.м за умови використання для розміщення офісного приміщення терміном на 2 роки 11 місяців. Стартова плата за базовий місяць - 3247,73 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка - 18%.

Приміщення КП «Херсонське бюро технічної інвентаризації» за адресою: м. Херсон, вул. Богородицька,14, загальною площею 56,9 кв. м за умови використання для розміщення суб'єктів господарювання, що провадять діяльність у сфері права, бухгалтерського обліку та оподаткування терміном на 2 роки 11 місяців. Стартова плата за базовий місяць - 2791,07 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка - 20%.

Приміщення Херсонського обласного шкірно-венерологічного диспансеру за адресою: м.Херсон, вул. Суворова, 42, загальною площею 19,5 кв.м за умови розміщення суб'єктів господарювання, що діють на основі приватної власності і провадять господарську діяльність з медичної практики терміном на 2 роки 11 місяців. Стартова плата за базовий місяць - 1359,33 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка - 20%.

Більше детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитись тут

Відзначимо, орендні ставки визначені на підставі Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропозиції її розподілу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 №786.

Теги: аренда
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости