Херсонська міська рада посіла 12 місце у рейтингу "Прозорість і доброчесність публічного сектору"


22 ноября 2018 года.

Херсонська міська рада посіла 12 місце у рейтингу "Прозорість і доброчесність публічного сектору", який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015-2018 рр. Такі дан оприлюднив Центр політичних студій та аналітики "Ейдос".

За рівнем імплементації в нормативно-правові акти необхідних норм для забезпечення доступу до публічної інформації у 2017 та 2018 роках вона отримала 15,5 із 16 можливих балів, зайнявши друге місце серед 24 міських рад. Це означає, що разом із 14 іншими міськими радами Херсонська подолала бар'єр у 80% та мають високий рівень імплементації в нормативно-правові акти необхідних норм для забезпечення доступу до публічної інформації.

За критерієм надання відповіді на запити міськрада Херсона посіла 10 місце, набравши 3,4 бали із 6 можливих. У дослідженні зазначено, що на деякі запити надавалась неповна інформація, або була надана формальна відписка.

На задовільному рівні (45% зі 100%) також знаходиться оприлюднення інформації на офіційному сайті Херсонської міськради про надання адміністративних послуг, кадрове забезпечення, звернення громадян, публічну інформацію, цільові програми, генплан, комунальні підприємства тощо.
Ознайомитись із дослідженням детальніше можна тут . 

___2018_.pdf

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина