Херсонська батьківська організація має можливість отримати кошти на підтримку місцевих проектів для дітей з синдромом Дауна


31 июля 2017 года.

Восьмий рік поспіль Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром» проводить акцію підтримки дітей з синдромом Дауна "Срібна монетка".

Вперше метою акції буде збір коштів на міні-гранти для регіональних батьківських організацій на підтримку місцевих проектів для дітей з синдромом Дауна в різних містах України, ранню допомогу соціалізації і розвитку інтелектуальних здібностей, а також навчання фахівців і батьків інноваційним методикам в галузі освіти, охорони здоров'я та соціалізації.

Акція триватиме до 17 жовтня 2017 року. Інформацію про умови акції читайте в Facebook на сторинці Херсонської обласної організації підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей "Сонячні діти Херсонщини" https://www.facebook.com/SunnyChildrenKherson/

За офіційною статистикою, в Україні щороку народжується близько 450 дітей з синдромом Дауна, в Херсонській області 15 дітей. На жаль, навіть у XXI столітті через брак інформації та упередженості суспільства про можливості розвитку, «зайва» хромосома може зруйнувати надії на щасливе майбутнє. Втім, вже давно існують дані, що завдяки належній увазі і спеціальним програмам розвитку, такі діти можуть вчитися, займатися творчістю, працювати, мати хобі і стати повноцінними членами суспільства. Більш того, є чимало прикладів досягнення значних професійних висот людьми з синдромом Дауна. Зокрема, це актори, ресторатори і навіть викладачі.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап