Херсонщина може стати одним з епіцентрів нової хвилі COVID-19


1 июля 2021 года.

Регіони України, які межують з тимчасово окупованими територіями, мають великі шанси стати епіцентрами нової хвилі COVID-19 в Україні. Про це повідомляє у Facebook Головний державний санітарний лікар Херсонської області Юрій Ромаскевич.

Він зазначає, що в останні два тижні постійно зростає потік людей, які перетинають пункти пропуску "Чонгар" і "Каланчак" на адміністративній межі з окупованим Кримом. Зараз це вже більше чотирьох тисяч людей на добу.

"З вищевикладеного стає зрозуміло - що Дельта штам COVID-19 на території Херсонської області просто не може не бути! І хоча лабораторно на нашій базі ми не можемо чітко його виділити із загальної сукупності, побічно ми маємо дані від клініцистів про більш важкому перебігу цього захворювання у пацієнтів", - пише Юрій Ромаскевич.

Головний санітарний лікар Херсонщини стверджує, що "ми перебуваємо на початку нової хвилі COVID-19 як в Херсонській області так і в Україні. На жаль ця хвиля буде йти не так як дві попередні - з Заходу на Схід, цього разу епіцентрами стануть Херсонська, Донецька, Луганська та Харківська області".

Ромаскевич пише, що вже йде підготовка лікарень Херсонщини до роботи в нових умовах. І закликає мешканців регіону дотримуватися карантинних правил і не нехтувати вакцинацією.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости