Херсонщина: деякі виборці отримали бюлетенів більше, ніж потрібно


21 июля 2019 года.

У Херсонській області спостерігачі ОПОРИ фіксують видачу двох бюлетенів замість одного внутрішньо переміщеним особам та особам, які тимчасово змінили місце для голосування.

Такі випадки фіксувались в 182-му, 184-му, 185-му та 186-му округах.

Так, на виборчій дільниці № 650537 (185-ий округ) члени ДВК видали 5 бюлетенів для голосування в одномандатному виборчому окрузі військовим, які мали отримати тільки «партійний» бюлетень, адже вони тимчасово змінили місце голосування. Представники комісії виявили помилку та склали про це відповідний акт.

1

Як прокоментував голова 185-ої ОВК, в окрузі таких випадків було зафіксовано декілька - в Іванівському й Каховському районі, але кількість помилково виданих бюлетенів менше 5% й це не вплине на результати голосування. Голова комісії вважає, що в цьому випадку дільничні комісії мають скласти відповідні акти.

Така ж ситуація на виборчій дільниці № 650727 в 182-му окрузі. Комісія випадково видала 2 бюлетені внутрішньо переміщеній особі. Помітивши помилку, члени комісії склали акт.

Голова 186-ої ОВК повідомив спостерігачам ОПОРИ, що був один випадок помилкової видачі військовим 2 бюлетенів, після чого комісія склала акт, а всі інші комісії були поінформовані, щоб уникнути такої ситуації.

У 184-му окрузі такий випадок був зафіксований на дільниці № 650595.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап