Херсонки здобувають другі медалі на Універсіаді

Херсонки здобувають другі медалі на Універсіаді
7 июля 2015 года.

Зранку четвертого дня XXVIII Всесвітньої літньої Універсіади в Кванджу (Республіка Корея) скарбничка студентської команди України поповнилася чотирма нагородами.

«Срібло» в змаганнях з академічного веслування дісталося жіночій двійці у складі херсонок Євгенії Німченко і Дарини Верхогляд.

Гімнасти Ігор Радивілов і Олег Верняєв завоювали, відповідно, «срібло» і «бронзу» у вправі на кільцях, при цьому Верняєв став срібним призером і у вільних вправах.

Радивілов і Верняєв ще виступлять у вівторок у фіналі опорного стрибка, а у вправах на брусах компанію Верняєву складе Володимир Окачов.
Нагадаємо, чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики виграла «бронзу» в командних змаганнях, а Верняєв узяв «золото» в особистому багатоборстві.

В активі студентської команди України вже 10 нагород (3 золоті, 4 срібні і 3 бронзові) і 8-е місце в загальнокомандному заліку. Лідирують господарі змагань корейці, що завоювали 29 медалей (11 золотих, 9 срібних і 9 бронзових).

Зазначимо, що 7 липня - в День Івана Купалa, на XXVIII Всесвітніх літніх студентських іграх буде розіграно найбільшу кількість медалей - 41 комплект.

Боротьбу за нагороди продовжать представники академічного веслування - 8, дзюдо - 4, плавання - 7, кульової стрільби - 2, спортивної гімнастики - 10, стрільби з лука - 5, , тхеквондо - 2, фехтування - 2, стрибків у воду - 1.

Чого варто нам очікувати? Чекатимемо приємних новин з Олімпійського веслувального каналу, де «академісти» розіграють 8 комплектів нагород. Наші веслувальники стартують у чотирьох фінальних заїздах: Наталія Довгодько (човен-одиночка), Євгенія Німченко - Дарина Верхогляд (двійка парна, вже зі срібними медалями), Станіслав Ковальов - Ігор Хмара (двійка парна, легка вага), Іван Довгодько, Олександр Надтока, Андрій Михайлов, Юрій Іванов, Дмитро Михай, Антон Бондаренко, Ігор Хмара, Владислав Нікулін (вісімка).

Останні новини на 13:30. Українські веслувальники змагалися в чотирьох видах і в усіх заїздах фінішували другими. Херсонки Євгенія Німченко - Дарина Верхогляд (двійка парна) вранці завоювали срібну медаль.
Уукраїнський екіпаж у складі Констянина Коновалова та Ігоря Хмари виграла срібну медаль в академічному веслуванні (1:13:12). «Золото» в дуета з Італії, а «бронза» в японців.
Київська студентка Наталія Довгодько виграла срібну медаль в академічному веслуванні в одиночці(1:44:24). Золоту медаль здобула литовка Ліна Салтіте, а бронзову ? Марлес Олденбург з Нідерландів.
Чоловіча вісімка з керманичем (Хмара, Михайлов, Бондаренко, Іванов, Верестюк, Надтока, Михай, Довгодько, Нікулін) виграла срібну медаль (5:40:80).Золоті медалі в команди США, бронзові ? в голландців.

Таким чином, у скарбничці студентської збірної України вже 17 нагород - 4 золоті, 9 срібних і 4 бронзових. У загальнокомандному заліку - 8 місце.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости