Херсонець здобув «срібло» на Європейських іграх-2019


26 июня 2019 года.

26 червня на ІІ Європейських іграх у змаганнях з веслування на байдарках у фінальному заїзді K2 1000 м, де за нагороди боролися представники 9 країн, українська байдарка-двійка у складі Олександр Сиромятников (Херсон) та Олег Кухарик (Полтава) зуміли забезпечити собі срібні нагороди.

Дистанцію 1000 м українські веслувальники на байдарках подолали з часом 3:18.865, обійшовши представників Російської Федерації Владислава Литовку та Романа Аношкіна. «Золото» заїзду дісталося веслувальникам з Німеччини Максу Гоффу та Якобу Шопфу.

Новоспечені віцечемпіони ІІ Європейських ігор Мінська-2019 з веслування на байдарках і каное Олег Кухарик та Олександр Сиромятников одразу після «срібного» виступу поділилися своїми емоціями.

«Ця медаль не є несподіванкою для нас. Ми готуватися до цих престижних змагань протягом тривалого часу, налаштовувалися на сьогоднішню гонку, тож, раді, що все склалося так добре для нас», - сказв Олег Кухарик.

Це вже друга срібна нагорода спортсменів Херсонщини, які виступають на Інрах у Мінську у складі національної збірної України.

Нагадаємо, перше «срібло» у скарбничку Херсонщини приніс Микола Просторов у синхронних стрибках на батуті.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости