Херсонец стал седьмым на чемпионате Европы

Херсонец стал седьмым на чемпионате Европы
10 марта 2015 года.

Єдиний вид на чемпіонаті Європи-2015, в якому змагалися відразу троє українців, був стрибки у висоту у чоловіків. Але з трьох українців до фіналу зумів пробитися лише один - Андрій Проценко з Херсону (2.28)

8 березня, у заключний день чемпіонату Європи-2015 у Празі Андрій Проценко намагався підтвердити статус фаворита у секторі для стрибків у висоту.
Напередодні у кваліфікаційних змаганнях першим українське тріо покинув Андрій Ковальов з Херсона - йому не підкорилися 2 м 19 см, і з результатом 2.14 у підсумковому протоколі він став 22-м. Змусили понервувати Юрій Кримаренко (Київ/Житомирська обл.) та Андрій Проценко (Херсон). Обидва подолали 2.19, а от на 2.24 почалися проблеми. Проценко взяв цю висоту з другої спроби, Кримаренко - з третьої. До 2.28 дійшло 16 учасників змагань. І лише вісьмом планка підкорилася. На жаль, Юрій її не взяв (у підсумку - 14 місце), а Проценко з третьої спроби таки увійшов до числа фіналістів (7 місце).

Для перемоги 8 березня у фіналі спортсменам вистачило доволі посередніх 2 м 31 см. Андрію Проценку важко далися ці змагання - 2.24 він взяв з третьої спроби, 2.28 - також з третьої. Після того, як на 2.31 перші два стрибка також не вийшли, переніс заключний на 2.34 - але марно. У підсумку уся трійка призерів росіянин Данііл Циплаков, італієць Сільвано Чезані та грек Адоніос Масторас завершили змагання з однаковим показником.

Як пояснив потім сам Андрій Проценко: « Стрибати можна було, просто не міг скласти себе у стрибок. Дуже багато стрибків виявилися хибними, застрибався. Потім пропустив спробу на 2.28, щоб поборотися за медалі, але мене вже не вистачило. Багато сил на попередніх висотах витратив».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина